Biuro Handlowe Kraków

ul. Mała Góra 91B
30-864 Kraków
tel. +48 12 650 26 80
mjargielo@kwtrade.pl

mapa dojazdu >

Biuro Handlowe Katowice

ul. Boya-Żeleńskiego 108
40-750 Katowice
tel. +48 32 203 90 00
rcisek@kwtrade.pl

mapa dojazdu >

Dział
Handlowy

Kraków

Jarosław Skalski
specjalista ds. handlowych

tel. +48 12 650 26 80
tel. kom. +48 600 886 059
e-mail: jskalski@kwtrade.pl

Artur Żmuda
specjalista ds. handlowych

tel. +48 12 650 26 80
tel. kom. +48 662 243 863
e-mail: azmuda@kwtrade.pl

Radosław Bobrek
specjalista ds. handlowych

tel. +48 12 650 26 80
tel. kom. +48 662 155 776
e-mail: rbobrek@kwtrade.pl

Tomasz Strączek
specjalista ds. handlowych

tel. +48 12 650 26 80
tel. kom. +48 662 155 780
e-mail: tstraczek@kwtrade.pl

Wojciech Sikora
specjalista ds. handlowych

tel. +48 12 650 26 80
tel. kom. +48 600 885 301
e-mail: wsikora@kwtrade.pl

Marek Jargieło
dyrektor biura sprzedaży Kraków

tel. +48 12 650 26 80
tel. kom. +48 662 243 887
e-mail: mjargielo@kwtrade.pl

Dział
Handlowy

Katowice

Agnieszka Sołoma
specjalista ds. handlowych

tel. +48 32 203 90 00
tel. kom. +48 602 451 948
e-mail: asoloma@kwtrade.pl

Agnieszka Wieczorek
specjalista ds. handlowych

tel. +48 32 203 90 00
tel. kom. +48 600 886 145
e-mail: awieczorek@kwtrade.pl

Małgorzata Brodziak
specjalista ds. handlowych

tel. +48 32 203 90 00
tel. kom. +48 600 886 574
e-mail: mbrodziak@kwtrade.pl

Leszek Florek
specjalista ds. handlowych

tel. +48 32 203 90 00
tel. kom. +48 602 533 427
e-mail: lflorek@kwtrade.pl

Rafał Cisek
dyrektor biura sprzedaży Katowice

tel. +48 32 203 90 00
tel. kom. +48 600 820 550
e-mail: rcisek@kwtrade.pl

Eksport

Rafał Cisek
dyrektor biura sprzedaży

tel. +48 32 203 90 00
tel. kom. +48 600 820 550
e-mail: rcisek@kwtrade.pl

Katarzyna Wardzińska
specjalista ds. eksportu

phone: +48 32 203 90 00
mobile: +48 604 535 924
e-mail: kwardzinska@kwtrade.pl

Dział
Zakupu

Jarosław Surma
dyrektor biura importu

tel. +48 32 203 90 00
tel. kom. +48 600 820 551
e-mail: jsurma@kwtrade.pl

Grażyna Sobczyk
kierownik działu importu

tel. +48 32 203 90 00
tel. kom. +48 602 503 515
e-mail: gsobczyk@kwtrade.pl

Logistyka
Kraków

Mariusz Kozieł
kierownik magazynu

tel. +48 12 650 26 80
tel. kom. +48 662 289 417
e-mail: mkoziel@kwtrade.pl

Logistyka
Katowice

Dariusz Synowiec
kierownik magazynu

tel. +48 32 203 90 00
tel. kom. +48 602 457 371
e-mail: dsynowiec@kwtrade.pl

Przedstawiciele
regionalni

Agnieszka Kasperczak
zachodniopomorskie, lubuskie – północ, pomorskie – zachód

tel. kom. +48 539 524 275
e-mail: akasperczak@kwtrade.pl

Piotr Otocki
wielkopolskie, kujawsko-pomorskie

tel. kom. +48 539 524 265
e-mail: potocki@kwtrade.pl

Agata Jary
świętokrzyskie, lubelskie, mazowieckie – południe

tel. kom. +48 532 757 129
e-mail: ajary@kwtrade.pl

Anna Dickson
mazowieckie, podlaskie

tel. kom. +48 662 018 193
e-mail: adickson@kwtrade.pl

Tomasz Grudziński
dolnośląskie, opolskie, lubuskie – południe, wielkopolskie – południe

tel. kom. +48 539 524 205
e-mail: tgrudzinski@kwtrade.pl

Anna Herman-Witek
małopolskie, podkarpackie

tel. kom. +48 662 155 775
e-mail: aherman@kwtrade.pl

Robert Grytz
śląskie, łódzkie

tel. kom. +48 532 756 797
e-mail: rgrytz@kwtrade.pl

Joanna Kurtyka
warmińsko-mazurskie,
pomorskie – wschód,
kujawsko-pomorskie – północ


tel. kom. +48 602 307 646
e-mail: jkurtyka@kwtrade.pl

Dział
Marketingu

Anna Wawrzyniak
dyrektor działu marketingu

tel. +48 12 650 26 80
tel. kom. +48 600 885 519
e-mail: awawrzyniak@kwtrade.pl

Małgorzata Jasek
kierownik działu marketingu

tel. +48 12 650 26 80
tel. kom. +48 662 032 975
e-mail: mjasek@kwtrade.pl

×
×

Information

English version of this site will be available as soon as possible.

×

Informacja

System zamówień online będzie wkrótce dostępny.

×